Записатись на курси манікюру, перукарів, візажистів Луцьк

Привіт, ми команда спеціалістів у сфері краси. Навчаємо, працевлаштовуємо та ділимось досвідом з вами вже понад 7 років. 
В нашій навчальній базі великий вибір курсів зі сфери краси та здоров’я.
Після закінчення яких, ви зможете легко почати свою справу і працювати на себе. 

Ми навчаємо без води та зайвої інформації. Надаємо практичні та корисні поради, які будуть вам у пригоді надалі. 

Робота в beauty сфері, робота в салоні краси 

Наша місія – створити середовище, де кожен може розвивати свій талант і вміння у сфері краси та догляду за собою. Збереження та передача знань є основним пріоритетом нашого навчального центру. Ми працюємо з викладачами, які мають багаторічний досвід у відповідних галузях та здатні надихнути та підтримати.

Курси перукарів – це чудовий варіант для тих, хто хоче робити зачіски, стригти, фарбувати та створювати укладки, як на обкладинках журналів. 

Курси манікюру підійдуть для тих, хто хоче втілювати різні дизайни на нігтях. А також робити манікюр якісно та безпечно. 
Ласкаво просимо до навчального центру, який пропонує заняття для тих, хто мріє про кар’єру у сфері краси та догляду за собою.

У нас широкий спектр напрямків, що охоплюють всі аспекти краси та догляду за собою. Від професійних курсів перукарів та манікюру до найсучасніших технік у сфері шугарінгу та масажу, ми пропонуємо найкращі можливості для вашого професійного зростання. 

Курси масажу, манікюру, візажу у Луцьку

Наші програми навчання розроблені, щоб надати вам знання та практичні навички, необхідні для вмілого виконання масажних процедур різних видів та технік.

Ми готові допомогти вам розкрити ваш творчий потенціал у світі візажу.

Всі наші курси розроблені з урахуванням найсучасніших технологій та тенденцій, щоб забезпечити вам повну підготовку та впевненість у власних силах. Ми прагнемо не лише дати вам знання, але й надати можливість відчути себе частиною спільноти професіоналів, яка завжди готова підтримати вас.

Приєднуйтесь вже сьогодні та розпочніть свій шлях до успіху у світі краси та догляду за собою!

Інформація по курсам

 • Курс «Перукар по жіночим, чоловічим та дитячим стрижкам»- 2-х місячний курс (48 годин) ,заняття проходять 3-4 рази на тиждень по 3-5 годин, ранішні, денні ,вечірні групи. 100 % практика на моделях навчального центра, інструменти   та матеріали надаються центром.
 • Курс «Перукар-універсал» -5 –ти місячний курс(120 годин),в курс входять :жіночі, чоловічі, дитячі стрижки, колористика(омбре, колорування, мелірування), біозавивка, всі види плетіння, весільні, вечірні  зачіски. 90% відпрацювання на моделях, інструменти, матеріали надаються центром.
 • Курс «Перукар-універсал стиліст-візажист» -7 –місячний курс(168 годин),в курс входять :жіночі, чоловічі, дитячі стрижки, колористика(омбре, колорування, мелірування), біозавивка, всі види плетіння, весільні, вечірні зачіски, всі види макіяжу від денного до подіумного,техніка корекції за допомогою професійної косметики. 90% відпрацювання на моделях, інструменти ,матеріали надаються центром.

 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Сертифікат або Диплом .З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 

 

 • Курс «Майстер–манікюра»- 3-х місячний курс (72 години),в курс входять слідуючи дисципліни: всі види чисток (змішана, європейська, класична, апаратна), покриття гель-лаком, педикюр (роботи з п’ятами, стопами, педикюр гель-лаком), дизайн, художній розпис, відпрацювання на моделях 90 % на наших інструментах та матеріалах, заняття 3-4 рази на тиждень по 3-5 годин, графік індивідуальний .
 • Курс «Майстер манікюра -універсал»- 5 – ти місячний курс (120 годин, в курс входять слідуючи дисципліни: всі види чисток (змішана, європейська, класична, апаратна), покриття гель-лаком, педикюр(роботи з п’ятами, стопами, педикюр гель-лаком), дизайн, художній розпис, техніка підготовки нігтя до нарощування, нарощування, техніка корекції нарощених нігтів, форми нігтів: овал мигдаль, стілети, спа-технології, парафінотехнології, відпрацювання на моделях 90 % на наших інструментах та матеріалах, заняття 3-4 рази на тиждень по 3-5 годин, графік  індивідуальний .

 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Сертифікат або Диплом .З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 

 • Курс триває 3  місяці (72 години).В курс входить: класичний оздоровчий масаж, дитячий, спортивний, реабілітаційний,лімфодренажний,антіцелюлітний,баночний,СПА-технології, обгортування шоколадні, медові. 90% практика на живих моделях, заняття тривають по 3-4 години 2-3 рази на тиждень, всі матеріали навчального центру.

 

Після закінчення  курсів Ви отримуєте ліцензійний  Диплом . З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 

 • Курс триває 2 місяці(48 годин). В курс входять всі види майкапів, починаючи з денного до подіумного. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень по 3-4 години, графік індивідуальний, матеріали та інструменти навчального центру, відпрацювання на моделях 90 %.

 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Сертифікат. З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 

 • Курс триває 4 місяця (96 годин), в курс входять: всі види механічних чисток, апаратні чистки, всі види масажів, пілінги кислотні та безкислотні, техніка роботи з альгінатними масками, проколювання вух, шугарінг, воскова депіляція. Косметика  та інструменти надаються навчальним центром, 90% практика на моделях, заняття проходять 2-3 рази на тиждень по 3 години, графік індивідуальний.  

 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Диплом . З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 

Програма «ПРОФІ» сама об’ємна і економна! Перманентний макіяж – 6 днів, відпрацювання на 6 моделях! Цей варіант дозволить вам вивчити близько 10-ти технік в перманентному макіяжі і заощадити кошти!

В навчання входить: Теорія + відпрацювання на штучному матеріалі + 6 моделей.
Брови (техніка розтушовування, волосок, пудровий ефект, комбінування технік), повіки (стрілка, міжвійовий простір, тіньове розтушування), губи (повне заповнення пігментом, контур, акварельний техніка).

Також надаємо послуги по навчанню окремих зон (брови, губи, стрілки) – триває 3 дні.

100% практика на моделях, всі інструменти надає центр, після закінчення ліцензійний сертифікат + сертифікат міжнародного зразку.

 • Курс триває 14 годин, ви вивчаєте техніку нарощування класичних вій, 2D, 3D, техніка зняття, техніка корекції нарощених вій. Матеріали   та інструменти надаються  навчальним центром, 90% практика на моделях, заняття проходять по індивідуальному графіку. 

 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Сертифікат. З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 •  Курс триває один день,6 годин, в курс входить колорування фарб, техніка корекції брів, фарбування вій та брів, визначення типів обличчя для фарбування брів та вій.

Матеріали   та інструменти надаються  навчальним центром, 90% практика на моделях, заняття проходять по індивідуальному графіку. 

Після закінчення курсів Ви отримуєте ліцензійний Сертифікат. З нашими документами Ви можете працювати як на Україні так і за кордоном. З Вами працюють професійні викладачі, працевлаштування в салони вашого міста.

 • Курс триває 14 годин, ви вивчаєте техніку шугарінгу та депіляції всіх частин тіла. Матеріали   та інструменти надаються  навчальним центром, 100% практика на моделях, заняття проходять по індивідуальному графіку. 
Call Now Button